LONDON 2012: íme a teljes program!

Hivatalosan a péntek esti megnyitóünnepség jelenti a XXX. nyári olimpia rajtját Londonban, ám szerdán és csütörtökön a futballtorna már megkezdődik a nőknél és a férfiaknál egyaránt. A 32 sportágat érintő ötkarikás műsor igen gazdag, így bizonyos rövidítéseket alkalmaztunk.
Július 26., CSÜTÖRTÖK
LABDARÚGÁS: 13.00–22.45: férfi-csoportmérkőzésekJúlius 27., PÉNTEK
MEGNYITÓÜNNEPSÉG: 20.30–23.30: Olimpiai StadionJúlius 28., SZOMBAT
SPORTLÖVÉSZET: 9.15–17.00: férfilégpisztoly, női légpuska, alapverseny, döntő
ASZTALITENISZ: 10.00–13.45: férfi (PATTANTYÚS ÁDÁM, ZWICKL DÁNIEL) és női (TÓTH KRISZTINA) egyes, selejtező, 1. forduló 15.30–18.30: férfi és női egyes, 1. forduló 20.00–23.00: férfi és női egyes, 1. forduló
CSELGÁNCS: 10.30–17.30: férfi 60 kg és női 48 kg (CSERNOVICZKI ÉVA)
EVEZÉS: 10.30–15.10: férfiak: kormányos nélküli kettes (SIMON BÉLA, SZÉLL DOMONKOS), előfutamok
KERÉKPÁR: 11.00–17:15: férfi országúti mezőnyverseny (LOVASSY KRISZTIÁN)
ÚSZÁS: 11.00–14.00: férfiak: 100 m mell (GYURTA DÁNIEL), 400 m gyors (KIS GERGŐ), 400 m vegyes (CSEH LÁSZLÓ, VERRASZTÓ DÁVID), előfutamok, nők: 100 m pillangó (SZILÁGYI LILIÁNA), 400 m vegyes (HOSSZÚ KATINKA, JAKABOS ZSUZSANNA), 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok 20.30–22.35: férfiak: 100 m mell, elődöntő, 400 m gyors, döntő, 400 m vegyes, döntő, nők: 100 m pillangó, elődöntő, 400 m vegyes, döntő, 4×100 m gyorsváltó, döntő
VÍVÁS: 11.30–21.30: női tőr, egyéni (MOHAMED AIDA)
TORNA: 12.00–23.10: férfiselejtező (BERKI KRISZTIÁN, HIDVÉGI VID)
TENISZ: 12.30–21.00: férfi és női egyes (BABOS TÍMEA, SZÁVAY ÁGNES) és páros (BABOS TÍMEA, SZÁVAY ÁGNES), 1. forduló
LABDARÚGÁS: 13.00–22.45: női csoportmérkőzések
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–0.30: férfi 56 és 75 kg (HARCSA ZOLTÁN), a 16 közé jutásért
SÚLYEMELÉS: 16.30–18.30: női 48 kg, A csoportJúlius 29., VASÁRNAP
ASZTALITENISZ: 10.00–17.30: férfi és női (PÓTA GEORGINA) egyes, 2. forduló, 19.00–23.00: női egyes, 3. forduló
TORNA: 10.30–22.30: női selejtező (BÖCZÖGŐ DORINA)
CSELGÁNCS: 10.30–17.30: férfi 66 kg (UNGVÁRI MIKLÓS), női 52 kg
EVEZÉS: 10.30–12.50: férfiak, könnyűsúlyú kétpár (HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS), előfutamok
SPORTLÖVÉSZET: 10.00–18.30: nők: légpisztoly (CSONKA ZSÓFIA), alapverseny, döntő, skeet, alapverseny, döntő
KÉZILABDA: férfi csoportmérkőzések – 22.15: MAGYARORSZÁG–DÁNIA
ÚSZÁS: 11.00–13.50: férfiak: 100 m hát (BOHUS RICHÁRD), 200 m gyors (KOZMA DOMINIK), 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok, nők: 100 m hát (POVÁZSAY ESZTER), 100 m mell (SZTANKOVICS ANNA), 400 m gyors (KAPÁS BOGLÁRKA, RISZTOV ÉVA), előfutamok 20.30–22.35: férfiak: 100 m hát, elődöntő, 200 m gyors, elődöntő, 100 m mell, döntő, 4×100 m gyorsváltó, döntő, nők: 100 m hát, elődöntő, 100 m mell, elődöntő, 100 m pillangó, döntő, 400 m gyors, döntő
SÚLYEMELÉS: 11.00–22.00: férfi 56 kg, női 53 kg
VÍZILABDA: férfi csoportmérkőzések – 16.30: MAGYARORSZÁG–SZERBIA
VÍVÁS: 11.30–20.50: férfi kard, egyéni (SZILÁGYI ÁRON),
TENISZ 12.30–21.00: férfi és női egyes és páros, 1. forduló
KERÉKPÁR: 13.00–17.15: női mezőnyverseny
LABDARÚGÁS: 13.00–22.45: férfi csoportmérkőzések
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–0.30: férfi 60 (VARGA MIKLÓS) és 69 kg, a 16 közé jutásért
MŰUGRÁS: 16.00–17.10: nők, szinkron, 3 m, döntő

Július 30., HÉTFŐ
SPORTLÖVÉSZET: 10.00–15.30: férfi- légpuska, alapverseny (SIDI PÉTER), döntő, férfiskeet, alapverseny, 1. nap
CSELGÁNCS: 10.30–17.30: férfi 73 kg, női 57 kg (KARAKAS HEDVIG)
EVEZÉS: 10.30–12.10: elő- és reményfutamok
ÚSZÁS: 11.00–12.40: férfiak: 200 m pillangó (BICZÓ BENCE, CSEH LÁSZLÓ), előfutamok, nők: 200 m gyors (MUTINA ÁGNES), előfutamok, 200 m vegyes (HOSSZÚ KATINKA, VERRASZTÓ EVELYN), előfutamok 20.30–22.15: férfiak: 200 m pillangó, elődöntő, 100 m hát, döntő, 200 m gyors, döntő, nők: 200 m gyors, elődöntő, 200 m vegyes, elődöntő, 100 m hát, döntő, 100 m mell, döntő
ASZTALITENISZ: 11.00–15.00: férfi egyes, 3. forduló 16.30–18.30: női egyes, 4. forduló 20.00–22.00: férfi egyes, 4. forduló
SÚLYEMELÉS: 11.00–22.00: férfi 62 kg, női 58 kg
TENISZ: 12.30–21.00: férfi és női egyes és páros, 2. forduló
VITORLÁZÁS: 13.00–19.00: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR), szörf (GÁDORFALVI ÁRON), Csillaghajó, nők: Elliott 6 m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA)
VÍVÁS: 11.30–21.30: női párbajtőr, egyéni (SZÁSZ EMESE)
VÍZILABDA: női csoportmérkőzések – 20.40: MAGYARORSZÁG–EGYESÜLT ÁLLAMOK
TORNA: 17.30–20.30: férficsapatverseny, döntő

Július 31., KEDD
CSELGÁNCS: 10.30–17.30: férfi 81 kg (CSOKNYAI LÁSZLÓ), női 63 kg
EVEZÉS: 10.30–13.40: elődöntők, reményfutamok
KÉZILABDA: férfi-csoportmérkőzések – 12.15: KOREAI KÖZTÁRSASÁG–MAGYARORSZÁG
ASZTALITENISZ: 11.00–15.00: női egyes, negyeddöntő 17.00–19.00: női egyes, elődöntő 21.00–23.00: férfi negyeddöntő
SÚLYEMELÉS: 11.00–22.00: férfi 69 kg, női 63 kg
VÍZILABDA: férfi-csoportmérkőzések – 11.00: MAGYARORSZÁG–MONTENEGRÓ
VÍVÁS: 11.30–21.30: férfitőr egyéni
TENISZ: 12.30–21.00: férfi és női egyes, 2. forduló, férfi és női páros, negyeddöntő
ÚSZÁS: 11.00–13.15: férfiak: 100 m gyors (KOZMA DOMINIK), 200 m mell (GYURTA DÁNIEL, MOLNÁR ÁKOS), 4×200 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok, nők: 200 m pillangó (HOSSZÚ KATINKA, JAKABOS ZSUZSANNA), előfutamok 20.30–22.20: férfiak: 100 m gyors, elődöntő, 200 m mell, elődöntő, 200 m pillangó, döntő, 4×200 m gyorsváltó, döntő, nők: 200 m pillangó, elődöntő, 200 m gyors, döntő, 200 m vegyes, döntő
VITORLÁZÁS: 13.00–19.00: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR), szörf (GÁDORFALVI ÁRON), Csillaghajó, nők: Elliott 6 m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA)
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–0.15: férfi 49 és 64 kg (KÁTÉ GYULA), a 16 közé jutásért
LABDARÚGÁS: 15.30–22.45: női csoportmérkőzések
TORNA: 17.30–19.40: női csapatverseny, döntő

Augusztus 1., SZERDA
VÍVÁS: 10.00–22.20: férfipárbajtőr (IMRE GÉZA) és női kard egyéni
SPORTLÖVÉSZET: 10.00–17.15: női sportpisztoly (CSONKA ZSÓFIA), alapverseny, döntő
CSELGÁNCS: 10.30–17.30: férfi 90 kg (MADARÁSZ TAMÁS) és női 70 kg (MÉSZÁROS ANETT)
EVEZÉS: 10.30–13.50: elődöntők, döntők
ÚSZÁS: 11.00–14.05: férfiak: 200 m hát (BALOG GÁBOR, BERNEK PÉTER), 200 m vegyes (CSEH LÁSZLÓ, VERRASZTÓ DÁVID), előfutamok, nők: 100 m gyors (DARA ESZTER), 200 m mell (SZTANKOVICS ANNA), 4×200 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok 20.30–22.35: férfiak: 200 m hát, elődöntő, 200 m vegyes, elődöntő, 100 m gyors, döntő, 200 m mell, döntő, nők: 100 m gyors, elődöntő, 200 m mell, elődöntő, 200 m pillangó, döntő, 4×200 m gyorsváltó, döntő
ASZTALITENISZ: 11.00–13.00: férfi egyes, negyeddöntő; 15.30–18.30: női egyes, bronzmérkőzés, döntő
SÚLYEMELÉS: 11.00–22.00: férfi 77 kg, női 69 kg
TENISZ: 12.30–21.00: férfi és női egyes, 3. forduló, vegyespáros, 1. forduló
VITORLÁZÁS 13.00–19.00: férfiak: 49-es, Laser (BERECZ ZSOMBOR), szörf (GÁDORFALVI ÁRON), nők: szörf (DETRE DIÁNA), Elliott 6m, Laser Radial
KERÉKPÁR: 13.30–14.45: női időfutam, 15.15–17.05: férfi időfutam
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–0.30: férfi 56 kg, 91 kg, +91 kg, nyolcaddöntő
VÍZILABDA: női csoportmérkőzések – 15.10: MAGYARORSZÁG–KÍNA
LABDARÚGÁS: 15.30–21.45: férfi-csoportmérkőzések
TORNA: 17.30–20.35: férfi egyéni öszszetett, döntő

Augusztus 2., CSÜTÖRTÖK
VÍVÁS: 10.00–21.50: női tőr, csapat
SPORTLÖVÉSZET: 10.00–17.15: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 1. nap, férfi duplatrap (BOGNÁR RICHÁRD), alapverseny, döntő
EVEZÉS: 10.30–13.50: elődöntők,
döntők
CSELGÁNCS: 10.30–17.30: férfi 100 kg, női 78 kg (JOÓ ABIGÉL)
KÉZILABDA: férfi-csoportmérkőzések – 15.30: HORVÁTORSZÁG–MAGYARORSZÁG
ÚSZÁS: 11.00-13.10: férfiak: 50 m gyors (TAKÁCS KRISZTIÁN), 100 m pillangó (PULAI BENCE), előfutamok, nők: 200 m hát (SZEKERES DORINA), 800 m gyors (KAPÁS BOGLÁRKA, RISZTOV ÉVA), előfutamok 20.30–22.05: férfiak: 50 m gyors, elődöntő, 100 m pillangó, elődöntő, 200 m hát, döntő, 200 m vegyes, döntő, nők: 200 m hát, elődöntő, 100 m gyors, döntő, 200 m mell, döntő
ASZTALITENISZ: 11.00–13.00: férfielődöntő, 15.30–17.30: férfibronzmérkőzés, döntő
VÍZILABDA: férfi-csoportmérkőzések – 16.30: MAGYARORSZÁG-ROMÁNIA
TENISZ: 12.30–21.00: férfi és női egyes, vegyespáros, negyeddöntő, férfi és női páros, elődöntő
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–23.30: férfi 60 kg és 75 kg, nyolcaddöntő
TORNA: 17.30–19.30: női egyéni összetett, döntő

Augusztus 3., PÉNTEK
SPORTLÖVÉSZET: 10.00–17.30: férfi  gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 2. nap, döntő, férfi kisöbű szabadpuska, fekvő, alapverseny (SIDI PÉTER), döntő
CSELGÁNCS: 10.30–17.30: férfi +100 kg (BOR BARNA) és női +78 kg
EVEZÉS: helyosztók, döntők
ATLÉTIKA: 11.00-14.45: férfiak: 400 m gát, előfutamok, 3000 m akadály, előfutamok (MINCZÉR ALBERT), kalapácsvetés, selejtező (PARS KRISZTIÁN), súlylökés, selejtező (KÜRTHY LAJOS), nők: 100 m, előfutamok, 400 m, előfutamok, hármasugrás, selejtező, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, 100 m gát, magasugrás) 20.00–22.55: férfiak: 1500 m, előfutamok, távolugrás, selejtező, súlylökés, döntő, nők: 100 m, előfutamok,
10 000 m, döntő, diszkoszvetés, selejtező, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, súlylökés, 200 m)
ÚSZÁS: 11.00–13.50: férfiak: 1500 m gyors (GYURTA GERGELY, KIS GERGŐ), 4×100 m vegyesváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok, nők: 50 m gyors (DARA ESZTER), 4×100 m vegyesváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok 20.30–21.50: férfiak: 50 m gyors, döntő, 100 m pillangó, döntő, nők: 50 m gyors, elődöntő, 200 m hát, döntő, 800 m gyors, döntő
SÚLYEMELÉS: 11.00–22.00: férfi 85 kg, női 75 kg
VÍVÁS: 11.30–20.50: férfi kard, csapat
LABDARÚGÁS: 13.00–22.30: női negyeddöntő
VITORLÁZÁS: 13.00–19.00: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR), Csillaghajó, nők: 470-es, Laser Radial
TENISZ: 13.00–21.00: férfi és női egyes, vegyespáros, elődöntő
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–23.30: férfi 52 és 69 kg, nyolcaddöntő
VÍZILABDA: női csoportmérkőzések – 15.10: SPANYOLORSZÁG–MAGYARO.
MŰUGRÁS: 15.30–18.30: nők, 3 m, selejtező (BARTA NÓRA, GONDOS FLÓRA)

Augusztus 4., SZOMBAT
VÍVÁS: 10.00–21.50: női párbajtőr, csapat
TRIATLON: 10.00–12.40: női verseny (KOVÁCS ZSÓFIA)
EVEZÉS: 10.30–13.50: helyosztók, döntők
KÉZILABDA: férfi-csoportmérkőzések – 22.15: MAGYARORSZÁG–SPANYOLORSZÁG
ATLÉTIKA: 11.00–14.45: férfiak: 100 m, selejtező futamok, előfutamok, 400 m, előfutamok (DEÁK NAGY MARCELL), nők: 3000 m akadály, selejtező futamok, rúdugrás, selejtező, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, távolugrás, gerelyhajítás) 18.00–19.30: férfi 20 km-es gyaloglás (HELEBRANDT MÁTÉ) 19.50– 23.05: férfiak: 400 m gát, elődöntő,
10 000 m, döntő, távolugrás, döntő, nők: 100 m, elődöntő, döntő, 400 m, elődöntő, diszkoszvetés, döntő, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, 800 m)
VÍZILABDA: férfi-csoportmérkőzések – 19.20: MAGYARORSZÁG–NAGY-BRITANNIA
LABDARÚGÁS: 13.00–22.30: férfinegyeddöntő
VITORLÁZÁS: 11.00–19.00: nők: 470-es, Elliott 6m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA)
TENISZ: 13.00–21.30: férfi páros, női egyes, vegyespáros, bronzmérkőzés, döntő
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–0.30: férfi 49, 64 és 81 kg, nyolcaddöntő
MŰUGRÁS: 15.30–17.10: nők, 3 m, elődöntő
SÚLYEMELÉS: 16.30–22.00: férfi 94 kg
ÚSZÁS: 20.30–22.00: férfiak: 1500 m gyors, döntő, 4×100 m vegyesváltó, döntő, nők: 50 m gyors, döntő, 4×100 m vegyesváltó, döntő

Augusztus 5., VASÁRNAP
VÍVÁS: 10.00–21.50: férfitőr, csapat
ATLÉTIKA: 12.00–15.00: női maraton (KÁLOVICS ANIKÓ, RAKONCZAI BEÁTA, ERDÉLYI ZSÓFIA) 19.50–22.55: férfiak: 100 m, elődöntő, döntő, 400 m, elődöntő, 1500 m, elődöntő, 3000 m akadály, döntő, magasugrás, selejtező, kalapácsvetés, döntő, nők: 400 m, döntő, 400 m gát, előfutamok, hármasugrás, döntő
VITORLÁZÁS: 13.00–19.00: férfiak: 49-es, Finddingi (éremfutam), szörf (GÁDORFALVI ÁRON), Csillaghajó (éremfutam), nők: szörf (DETRE DIÁNA)
TENISZ: 13.00–21.30: férfi egyes, női páros, bronzmérkőzés, döntő
BIRKÓZÁS: 14.00–21.15: férfi kf. 55 kg (MÓDOS PÉTER) és 74 kg (BÁCSI PÉTER)
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–23.30: női 51, 60 és 75 kg, nyolcaddöntő, férfi 56 és 91 kg, negyeddöntő
TORNA: 15.00–17.15: szerenkénti döntők, férfiak: talaj, lólengés, nők: ugrás
VÍZILABDA: női negyeddöntők: 15.50: A2-B3 17.10: A3-B2 20.00: A1-B4 21.20: B1-A4
MŰÚSZÁS: 16.00–17.40: női páros, kötelező (CZÉKUS ESZTER, KISS SZOFI)
SÚLYEMELÉS: 16.30–18.30: női +75 kg
MŰUGRÁS: 20.00–21.30: nők, 3 m, döntő

Augusztus 6., HÉTFŐ
KOSÁRLABDA: 10.00–01.00: férfi-csoportmérkőzések
SPORTLÖVÉSZET: 10.00–18.30: férfi kisöbű szabadpuska, 3×40 lövéses összetett, alapverseny (SIDI PÉTER), döntő, férfi trap alapverseny, 2. nap, döntő
KAJAK-KENU: 10.30–12.50: férfiak: C–1 1000 m, előfutamok (VAJDA ATTILA), középfutamok, K–1 1000 m, előfutamok, középfutamok, K–2 1000 m, előfutamok (DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND), középfutamok, nők: K–4 500 m, előfutamok (SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA), középfutamok
KÉZILABDA: férfi-csoportmérkőzések – 10.30: MAGYARORSZÁG–SZERBIA
ATLÉTIKA: 11.00–13.20: férfiak: 800 m, előfutamok (KAZI TAMÁS), diszkoszvetés, selejtező (KŐVÁGÓ ZOLTÁN), nők: 100 m gát, előfutamok, 1500 m, előfutamok, súlylökés, selejtező (MÁRTON ANITA) 19.50–22.40: férfiak: 400 m döntő, 400 m gát, döntő, nők: 200 m, előfutamok, 400 m gát, elődöntő, 3000 m akadály, döntő, rúdugrás, döntő, súlylökés, döntő
ASZTALITENISZ: 11.00–14.00: női csapatverseny, elődöntő 15.00–23.00: férfi csapatverseny, elődöntő
VÍZILABDA: férfi-csoportmérkőzések – 16.30: MAGYARORSZÁG–EGYESÜLT ÁLLAMOK
VITORLÁZÁS: 13.00–19.00: férfiak: 49-es, 470-es, Laser (BERECZ ZSOMBOR), éremfutam, nők: 470-es, Laser Radial, éremfutam
BIRKÓZÁS: 14.00–21.15: férfi kf. 60, 84 és 120 kg (DEÁK BÁRDOS MIHÁLY)
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–0.30: női 51, 60 és 75 kg, férfi 60, 76 és +91 kg, negyeddöntő
TORNA: 15.00–17.20: szerenkénti döntők – férfiak: gyűrű, ugrás, nők: felemáskorlát
LOVASSPORT: 15.00–18.30: díjugratás, egyéni selejtező, csapatversenydöntő
MŰÚSZÁS: 16.00–18.10: páros, szabadprogram
SÚLYEMELÉS: 16.30–22.00: férfi 105 kg
LABDARÚGÁS: 18.00–22.45: női elődöntők
STRANDRÖPLABDA: 19.00–0.50: férfinegyeddöntő

Augusztus 7., KEDD
KAJAK-KENU: 10.30–12.30: férfiak: C–2 1000 m, előfutamok, középfutamok, K–4 1000 m, előfutamok (TÓTH DÁVID, KAMMERER ZOLTÁN, KULIFAI TAMÁS, PAUMAN DÁNIEL), középfutamok, nők: K–1 500 m, előfutamok (KOZÁK DANUTA), középfutamok, K–2 500 m, előfutamok (KOVÁCS KATALIN, DOUCHEV-JANICS NATASA), középfutamok
ATLÉTIKA: 11.00–13.35: férfiak: 110 m gát, előfutamok (KISS DÁNIEL, BAJI BALÁZS), 200 m, előfutamok, hármasugrás, selejtező, nők: 5000 m, előfutamok, gerelyhajítás, selejtező (JUHÁSZ VANDA) 19.50–22.20: férfiak: 800 m elődöntő, 1500 m döntő, magasugrásdöntő, diszkoszvetés, döntő, nők: 100 m gát elődöntő, döntő, 200 m elődöntő, távolugrás, selejtező
LOVASSPORT: 11.00–17.15: díjlovaglás, csapatverseny, döntő és egyéni középdöntő
KERÉKPÁR: 11.00–12.30: férfiak: Keirin, előfutamok, reményfutamok, nők: Omnium (3 km-es egyéni üldözéses verseny) 17.00–19.30: férfiak: Keirin, 2. forduló, döntő, nők: Omnium (10 km, scratch, 500 m-es időfutam), sprint, elődöntő, döntő
MŰUGRÁS: 11.00–22.00, 3 m, elődöntő, döntő
KÉZILABDA: 11.00–23.30: női negyeddöntő
ASZTALITENISZ: 12.00–19.30: női csapatverseny, bronzmérkőzés és döntő
TRIATLON: 12.30–15.00: férfiverseny
VITORLÁZÁS: 13.00–19.00: férfiak: 470-es, szörf (éremfutam), nők: 470-es, Elliott 6m, szörf (éremfutam)
BIRKÓZÁS: 14.00–21.50: férfi kf. 66 (LŐRINCZ TAMÁS) és 96 kg
RÖPLABDA: 14.00–23.30: női negyeddöntő
TORNA: 15.00–18.05: szerenkénti döntők, férfiak: nyújtó, korlát, nők: gerenda, talaj
KOSÁRLABDA: 15.00–01.00: női negyeddöntő
VÍZILABDA: nők 15.10–20.40: helyosztó, elődöntő
MŰÚSZÁS: 16.00–17.30: páros, döntő
SÚLYEMELÉS: 16.30–22.00: férfi +105 kg (NAGY PÉTER)
LABDARÚGÁS: 18.00–22.45: férfielődöntő
STRANDRÖPLABDA: 18.00–0.50: férfielődöntő, női elődöntő
ÖKÖLVÍVÁS: 21.30–23.30: férfi 52 és 69 kg, negyeddöntő

Augusztus 8., SZERDA
TEKVONDO: 10.00–0.15: férfi 58 és női 49 kg
KAJAK-KENU: 10.30–12.15: férfiak: C–1 1000 m, döntő, K–1 1000 m, döntő, K–2 1000 m, döntő, nők: K–4 500 m, döntő
ATLÉTIKA: 11.00–14.40: férfiak: 5000 m, előfutam, rúdugrás, selejtező, tízpróba (SZABÓ ATTILA, 100 m, távolugrás, súlylökés), nők: 800 m, előfutam, kalapácsvetés, selejtező (ORBÁN ÉVA) 19.00–22.55: férfiak: 110 m gát, elődöntő, döntő, 200 m, elődöntő, gerelyhajítás, selejtező, tízpróba (SZABÓ ATTILA, magasugrás, 400 m), nők: 200 m, döntő, 400 m gát, döntő, 1500 m, elődöntő, távolugrás, döntő
KÉZILABDA: 12.00–22.30: férfinegyeddöntők
ASZTALITENISZ: 12.00–19.30: férficsapatverseny, bronzmérkőzés és döntő
LOVASSPORT: 13.00–17.35: egyéni díjugratás, döntő
BIRKÓZÁS: 14.00–21.15: női 48 és 63 kg (SASTIN MARIANNA)
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–16.00: női 51, 60 és 75 kg, elődöntő 21.30–0.30: férfi 49, 64 és 81 kg, negyeddöntő
KOSÁRLABDA: 15.00–01.00: férfinegyeddöntő
RÖPLABDA: 15.00–24.00: férfinegyeddöntő
VÍZILABDA: férfinegyeddöntők: 15.30: A1-B4 (1.) 16.50: A2-B3 (2.) 19.40: A3-B2 (3.) 21.00: B1-A4 (4.)
STRANDRÖPLABDA: 20.00–23.30: női bronzmérkőzés, döntő

Augusztus 9., CSÜTÖRTÖK
TEKVONDO: 10.00–0.15: férfi 68 és női 57 kg
ATLÉTIKA: 10.00–17.00: férfiak: 4×400 m váltó, előfutam, tízpróba (SZABÓ ATTILA, 110 m gát, diszkoszvetés, rúdugrás), nők: magasugrás, selejtező 19.30–23.10: férfiak: 200 m, döntő, 800 m, döntő, hármasugrás, döntő, tízpróba (SZABÓ ATTILA, gerelyhajítás, 1500 m), nők: 800 m elődöntő, 4×100 m, előfutam, gerelyhajítás, döntő
KAJAK-KENU: 10.30–12.15: férfiak: C–2 1000 m, döntő, K–4 1000 m, döntő, nők: K–1 500 m, döntő, K–2 500 m, döntő
MŰUGRÁS: 11.00–21:30: nők, toronyugrás, elődöntő, döntő
VITORLÁZÁS: 13.00–19.00: férfiak: 470-es (éremfutam), nők: Elliott 6m
HOSSZÚTÁVÚSZÁS: 13.00–16.00: női 10 km (RISZTOV ÉVA)
LOVASSPORT: 13.30–17.30: egyéni díjlovaglás, döntő
LABDARÚGÁS: 14.00–16.00: női bronzmérkőzés 20.45–23.15: női döntő
BIRKÓZÁS: 14.00–21.15: női 55 és 72 kg
VÍZILABDA: nők: 15.30: a 7. helyért 16.50: az 5. helyért 19.40: bronzmérkőzés 21.00: döntő
KERÉKPÁR – BMX: 16.00–18.00: férfinegyeddöntő
MŰÚSZÁS: 16.00–16.45: női csapatverseny, kötelező
RÖPLABDA: 16.00–22.30: női elődöntő
ÖKÖLVÍVÁS: 17.30–19.00: női 51, 60 és 75 kg, döntő
KOSÁRLABDA: 18.00–20.00: női elődöntő 22.00–24.00: női elődöntő
KÉZILABDA: 18.00–20.00: női elődöntő 21.30–23.30: női elődöntő
STRANDRÖPLABDA: 20.00–23.30: férfibronzmérkőzés, döntő

Augusztus 10., PÉNTEK
TEKVONDO: 10.00–0.15: férfi 80 és női 67 kg
KAJAK-KENU: 10.30–12.55: férfiak: C–1 200 m, előfutamok (VAJDA ATTILA), középfutamok, K–1 200 m, előfutamok (DUDÁS MIKLÓS), középfutamok, K–2 200 m, előfutamok, középfutamok, nők: K–1 200 m, előfutamok (DOUCHEV-JANICS NATASA), középfutamok
VITORLÁZÁS: 13.00–19.00: nők: 470-es (éremfutam), Elliott 6m
HOSSZÚTÁVÚSZÁS: 13.00–16.00: férfi 10 km (GERCSÁK CSABA)
BIRKÓZÁS: 14.00–21.15: férfi szf. 55 és 74 kg (HATOS GÁBOR)
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–17.30: férfi 49, 56, 64, 75 és 91 kg, elődöntő 21.30–24.00: férfi 52, 60, 69, 81 és +91 kg, elődöntő
VÍZILABDA: férfiak: 15.20: az 5–8. helyért 16.40: az 5–8. helyért 19.30: elődöntő (1-es negyeddöntő győztese – 3-as negyeddöntő győztese) 20.50: elődöntő (2-es negyeddöntő győztese – 4-es negyeddöntő győztese)
KERÉKPÁR–BMX: 16.00–18.20: férfielődöntő, döntő, női elődöntő, döntő
MŰÚSZÁS: 16.00–17.30: csapatverseny, szabadonválasztott
RÖPLABDA: 16.00–17.30: férfielődöntő 20.30–22.00: férfielődöntő
KOSÁRLABDA: 18.00–20.00: férfielődöntő 22.00–24.00: férfielődöntő
KÉZILABDA: 18, 21.30: férfielődöntők
ATLÉTIKA: 20.00–22.40: férfiak: 4×100 m előfutam, 4×400 m döntő, rúdugrás döntő, nők: 1500 m döntő, 5000 m döntő, 4×100 m döntő, 4×400 m előfutam, kalapácsvetés-döntő
MŰUGRÁS: 20.00–23.45: férfiak, toronyugrás, selejtező
LABDARÚGÁS: 20.45–22.45: férfibronzmérkőzés

Augusztus 11., SZOMBAT
TEKVONDO: 10.00–0.15: férfi +80 és női +67 kg
ATLÉTIKA: 10.00–14.20: férfi 50 km-es gyaloglás 18.00–19.45: női 20 km-es gyaloglás (MADARÁSZ VIKTÓRIA) 19.45–22.30: férfiak: 5000 m döntő, 4×100 m döntő, gerelyhajítás-döntő, nők: 800 m döntő, 4×400 m döntő, magasugrásdöntő
ÖTTUSA: 10.00–20.10: férfiverseny (MAROSI ÁDÁM, KASZA RÓBERT)
KAJAK-KENU: 10.30–12.20: férfiak: C–1 200 m döntő, K–1 200 m döntő, K–2 200 m döntő, nők: K–1 200 m döntő
MŰUGRÁS: 11.00–12.50: férfitoronyugrás, elődöntő 21.30–23.10: férfitoronyugrás, döntő
RÖPLABDA: 12.30–14.00: női bronzmérkőzés 20.30–21.40: női döntő
VITORLÁZÁS: 13.00–19.00: nők: Elliott 6m
HEGYIKERÉKPÁR: 13.30–15.30: női verseny (BENKÓ BARBARA)
BIRKÓZÁS: 14.00–21.15: férfiak 60, 84 és 120 kg (LIGETI DÁNIEL)
RITMIKUS GIMNASZTIKA: 14.30–17.05: egyéni összetett, döntő
LABDARÚGÁS: 16.00–18.30: férfidöntő
KOSÁRLABDA: 18.00–20.00: női bronzmérkőzés 22.00–0.30: női döntő
KÉZILABDA: 18.00–20.00: női bronzmérkőzés 21.30–24.00: női döntő
ÖKÖLVÍVÁS: 21.30–24.00: férfi 49, 56, 64, 75 és 91 kg, döntő

Augusztus 12., VASÁRNAP
ÖTTUSA: 9.00–19.00: női verseny (KOVÁCS SAROLTA, TÓTH ADRIENN)
BIRKÓZÁS: 9.30–12.15: férfiak: szf. 66 és 96 kg
RÖPLABDA: 10.30–12.00: férfibronzmérkőzés 14.00–16.10: férfidöntő
VÍZILABDA: férfiak: 11.00–20.00: a 7. helyért 12.40: az 5. helyért 15.30: bronzmérkőzés 16.50: döntő
ATLÉTIKA: 12.00–14.40: férfimaraton (KOVÁCS TAMÁS)
KOSÁRLABDA: 13.00–14.00: férfibronzmérkőzés 16.00–18.30: férfidöntő
KÉZILABDA: 12.00: férfibronzmérkőzés 16.00: férfidöntő
ÖKÖLVÍVÁS: 14.30–17.00: férfi 52, 60, 69, 81 és +91 kg, döntő
HEGYIKERÉKPÁR: 14.30–16.30: férfiverseny (PARTI ANDRÁS)
RITMIKUS GIMNASZTIKA: 14.30–16.10: egyéni összetett döntő
ZÁRÓÜNNEPSÉG 20.30–23.30

MNO
Magyar Nemzet
2012. július 25., szerda 18:55

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

%d blogger ezt kedveli: